DANIŞMANLIK

Türk kahvesi fizibilite hazırlanması, fabrika / tesis kurulum ve teknoloji danışmanlığı hizmetleri

  

Müşterilerimize fizibilite hazırlanmasından, planlama ve altyapı tasarımına, satınalma ve tedarik süreçlerinden personel seçme ve yerleştirmeye kadar gıda fabrikalarının devreye alınmasındaki tüm süreçleri içeren kapsamlı tesis mühendisliği hizmeti sunuyoruz.

Türk kahvesi sektöründeki birikimlerimiz ile fizibilite hazırlama, fabrika kurulum, yatırım ve teknoloji danışmanlığı hizmetlerimizi yatırımcı için olabilecek en verimli şekilde yerine getirmekteyiz.  

Türk kahvesi tesisi fizibilite raporu hazırlanması ve takiben üretim hatlarının oluşturulması için makine ekipman satınalma süreci başlatılır. Bu noktada en önemli olan tesisin üreteceği ürünlere göre en uygun hattın kurulması ve en uygun makine ve ekipmanın satınalınmasının sağlanmasıdır.

Birçok Türk kahvesi üretim fabrikasında hatalı ürün tasarımı yada kapasite belirleme yüzünden hatalı makine ekipman satınalımları yapılmakta yada yanlış makine tedarikçisi yada yanlış makine şartnamesi ile yine hatalı makine alımları söz konusu olmaktadır.

Bu çalışmalarımıza ek olarak Türk kahvesi üretimi için ihtiyaç duyulan üretim hattı yada kavurma, destoner, taşıma sistemi, öğütme, ambalaj, dolum makinesi, x-ray, metal dedektörü vb. makine ve ekipman tedariğinde doğru makine ve doğru tedarikçi seçimi konusunda da hizmet vermekteyiz.

Tüm bu süreçlerde tek hedefimiz ve motivasyonumuz yatırımcımızı korumak, bilgi ve tecrübemiz ile en karlı ve uygun yatırımın yapılmasını sağlamaktır. 

Ek olarak, fizibilite çalışması yapılan yatırımlar için hibe ve teşvik imkanları hakkında da araştırmalar yapılıp yatırımcılarımıza fizibilite çalışması içinde yatırım ile ilgili hibe ve teşvik bilgileri de verilmektedir. Yatırım gerçekleştirme kararı alındığında yatırımcı talebine göre hibe ve teşvik başvuruları da yapılmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında görüşmek yada daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim araçları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Hakkımızda bilgi alabileceğiniz kişiler için lütfen tıklayınız.

 

 

 

En içten saygılarımızla,

Ideative Danışmanlık

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

0 232 838 1040

0 530 977 4332 

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim

Ideative Danışmanlık

Mobile & WhatsApp: 0 530 977 4332 (0 530 977 IDEA)

Tel: 0 232 838 1040

E-Posta: iletisim@ideativedanismanlik.com