DANIŞMANLIK

Tedarikçi programları 

 

Gıda üretimi ve kalite kontrolü işlemlerdeki birikimimiz ile yurt dışındaki ve yurt içindeki kuruluşlar için tedarikçi programları hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimiz aşağıdaki konuları kapsamaktadır. Tedarikçi programlarındaki en önemli ve etkin özelliğimiz sektörde uzun süre çalışmamız ve yüksek sektör ve ürün tecrübemiz ile üründe veya üretim aşamasında hatalı uygulamaların hangi aşamalarda yapılabileceğini kolaylıkla tespit edebiliyor olmamızdır.

 

- Türkiye'deki tedarikçilerinizin gıda güvenliği, hijyen ve uygunluk denetimleri. (Bu denetimler GFSI dengi bir soru listesi ile yapılmaktadır.)

Bu denetimler müşteri talebine göre müşterinin soru listesi yada bize ait olan GFSI dengi soru listemiz ile yapılabilmektedir. Bu denetim ile hem tedarikçinizin aldığı gıda güvenliği yada kalite yönetim sistemi sertifikasını doğrulatabilir hemde belgesi olmayan bir tedarikçinizi denetletmiş olursunuz. Bu denetimler sonrası müşteriye detaylı bir rapor hazırlanır, tedaikçinin zayıf yönleri ve riskleri özellikle belirtilir. Bu denetimler müşterilerimize ciddi tasarruf sağlamasını ve tedarikçisini çok daha iyi tanımasını sağlar.

 

- Türkiye'deki tedarikçilerinizin ürünlerinden sevk öncesi numune alma ve kontrol 

Var olan tedarikçinizin ürünlerinden yükleme öncesi numune alınması veya ürünün fiziksel, kimyasa, biyolojik veya diğer özellikleri açısından spesifikasyona uygunluğunun kontrol edilmesi için bizden destek alabilirsiniz. Ürün kontrolleri sırasında bir izlenebilirlik testi de gerçekleştirilerek detaylı kontrol yapılmaktadır. Bu denetimler müşterilerimize hatalı veya uygunsuz ürün sevkini engeller.

 

- Türkiye'den tedarikçi araştırma ve spesifik ürün tedariği desteği

Türkiye' den tedarik ettiğiniz yada etmek istediğiniz bir gıda için alternatif yada yeni tedarikçi bulunması, tedarikçinin denetlenmesi,ürünlerinin kontrol edilmesi.

 

 

 

Hizmetlerimiz hakkında görüşmek için aşağıdaki iletişim araçları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  

 

 

 

En içten saygılarımızla,

Ideative Danışmanlık

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

0 232 838 1040

0 530 977 4332

 

 

 

 

 

 

İletişim

Ideative Danışmanlık

Mobile & WhatsApp: 0 530 977 4332 (0 530 977 IDEA)

Tel: 0 232 838 1040

E-Posta: iletisim@ideativedanismanlik.com