Hizmetlerimiz

Aşağıda fabrika yönetim, organizasyon ve personel analiz hizmetlerimiz hakkında genel bilgiler verilmiştir, daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Özellikle freeze dry ürünler, dondurulmuş meyve ve sebze, salça, soslar, kahve, meyve suları, kuru meyve sebze ve baharat sektörlerindeki tecrübelerimizin yanısıra öğütme, kesme, hızlı dondurma, şoklama, kurutma, kavurma, marinasyon, freeze dry, pastörizasyon ve sterilizasyon gibi özel gıda hazırlama işlemlerdeki birikimimiz ile Danışmanlık hizmetlerini ölçülebilir ve gözle görülür faydalar sağlayacak şekilde yerine getirmekteyiz.  

 

Yönetim danışmanlığı kapsamında fabrika süreçlerinin sorgulanması, görev ve sorumlulukların incelenmesi, personel yetkinliği değerlendirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve ürün gerçekleştirme süreçlerinin ele alınması ve incelenmesi işlemleri ve tüm incelemeler sonucunda raporlama yapılır.

Günümüzde personel yönetimi ve memnuniyeti çok önem kazanmıştır. Personelin firmaya bağılılığı ve var olan personelin korunması için beyaz ve mavi yaka personel yönetimi önem kazanmıştır. 360 derece personel değerlendirme sistemi, personel memnuniyet ölçümleri, öneri sistemleri ve ödül sistemleri gibi araçlarımız ile personel yönetimi ve memnuniyeti hizmetlerimiz organizasyonunuzda farklar yaratacaktır.

Danışmanlık hizmetlerimiz sırasında firmanıza kazandıracağımız ölçülebilir rakamsal faydalar ve iyileştirmeler de ayrıca raporlanacaktır. Hizmetlerimiz hakkında görüşmek için aşağıdaki iletişim araçları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

En içten saygılarımızla,

Ideative Danışmanlık

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

0 530 977 4332