DANIŞMANLIK

Fabrika yönetim ve organizasyon hizmetleri

 

Aşağıda fabrika yönetim, organizasyon ve personel analiz hizmetlerimiz hakkında genel bilgiler verilmiştir, daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Birçok şirkette yatırımcılar işlerini yöneticilere teslim etmekte ancak günümüz ekonomik şartlarında sürekli yönetici bulundurmak bazı firmalar için yük haline geldi. Firmalarda sistemlerinin kurulması, sistemin performansının ve personelin belirli aralıklar ile denetlenmesi de zaruri bir gereklilik, biz bu gerekliliğin yerine getirilmesi için yönetici bulunduran firmaların yanısıra sürekli yönetici bulundurmayan firmalar için de kısa dönem yönetim çözümleri danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Yönetim danışmanlığı kapsamında fabrika süreçlerinin sorgulanması, görev ve sorumlulukların incelenmesi, personel yetkinliği değerlendirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve ürün gerçekleştirme süreçlerinin ele alınması ve incelenmesi işlemleri ve tüm incelemeler sonucunda raporlama yapılmasını kapsamaktadır.

Günümüzde personel yönetimi ve memnuniyeti çok önem kazanmıştır. Personelin firmaya bağılılığı ve var olan personelin korunması için beyaz ve mavi yaka personel yönetimi önem kazanmıştır. 360 derece personel değerlendirme sistemi, personel memnuniyet ölçümleri, öneri sistemleri ve ödül sistemleri gibi araçlarımız ile personel yönetimi ve memnuniyeti hizmetlerimiz organizasyonunuzda farklar yaratacaktır.

Danışmanlık hizmetlerimiz sırasında firmanıza kazandıracağımız ölçülebilir rakamsal faydalar ve iyileştirmeler de ayrıca raporlanacaktır. Hizmetlerimiz hakkında görüşmek için aşağıdaki iletişim araçları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Danışman kardomuz özellikle taze veya dondurulmuş meyve ve sebze, dondurularak kurutulmuş (freeze dried) gıdalar, güneşte ve fırında kurutulmuş meyve ve sebzeler, reçeller, granola, atıştırmalıklar, salça, meyve suları, soslar, reçeller, güneşte kurutulmuş domates, fırında kurutulmuş domates, baharatlar, kahve, tahin, pekmez, helva ürünlerindeki üretim süreçleri ve iqf dondurma, dondurarak kurutma, fırında kurutma, güneşte kurutma, kavurma, öğütme, marine etme, ısıl işlemler, kalibrasyon, sınıflandırma, kusur ve yabancı madde ayıklama, ambalaj ve paketleme, kesme, paketleme ve öğütme makineleri, soğuk ve donuk depolama, pastörizasyon ve buhar sterilizasyon teknikleri vb. üretim tekniklerindeki bilgi ve tecrübeleri ile bu alanlar başta olmak üzere tüm gıda üretim süreçlerinde hizmet vermektedir.

 

Hakkımızda bilgi alabileceğiniz kişiler için lütfen tıklayınız.

 

 

En içten saygılarımızla,

Ideative Danışmanlık

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

0 232 838 1040

0 530 977 4332 

 

 

 

 

İletişim

Ideative Danışmanlık

Mobile & WhatsApp: 0 530 977 4332 (0 530 977 IDEA)

Tel: 0 232 838 1040

E-Posta: iletisim@ideativedanismanlik.com